Velkoobchod

Plánujete si udělat vlastní eshop nebo rozšířit stávající. Líbí se vám elektronické ohradníky a chtěli byste je prodávat? Neváhejte a obraťte se na nás, rádi s vámi navážeme spolupráci!

Jaké produkty nabízíme?

Nabízíme velkoobchod těchto značek

Jsme největší dodavatel elektronických obojků v České Republice a na Slovensku. Naše portfolio zahrunuje více jak 12 různých značek od světoznámých výrobců z USA, Francie, Belgie, Koreji a Číny. Nabízíme servis, prodej a velkoobchod s elektronickými obojky Aetertek, Educator, SportDog, Petrainer, Innotek, PetSafe, Martin System, Num Axess, Dogtra, EasyPet a Dogtrace.

Staňte se naším autorizovaným prodejcem

Své prodejce si pečlivě vybíráme. Musí splňovat naše přísná kritéria, mezi která patří spolehlivost, seriózní přístup, jasné majetkové vztahy a úspěšná obchodní historie. Ti, kteří dokázali tato kritéria splnit, se tak mohli stát našimi autorizovanými prodejci. Jako autorizovaný prodejce můžete zákazníkům nabízet nadstandadrní služby a servis jako je např. zapůjčení produktů na 30 dní, reklamace výměnou kus za kus apod.


Máte zájem navázat spolupráci?
Kontaktujte nás


Největší
na trhu
Showroom
v Praze
Rychlá
doprava
Produkty
skladem
E-shop

Máte zájem o elektronický ohradník?

Největší showroom v ČR

Navštivte jedinou specializovanou prodejnu elektronických výcvikových pomůcek. Všechno zboží Vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem. I při nákupu na prodejně máte 1 měsíc zkušební dobu, během které je možné obojek bezplatně vrátit či vyměnit.

Kontaktní údaje

Obchodní náměstí 1590/4, Praha, 143 00

Autobus: Obchodní náměstí - 139, 165, 173, 341

Tram: Nádraží modřany - 3, 17

Vlak: Praha - Modřany zastávka

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: +420 216 216 106

Po - Pá: 900 - 1800
So - Ne: Zavřeno