Dogtra
EF-3000 Gold

Neviditelný plot Dogtra EF-3000 Gold je precizní zařízení nejvyšší třídy, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Vyznačuje se nejlepší kvalitou a je vhodné i pro ty nejodolnější plemena. Přijímač je vyroben z velmi odolného plastu, který je připraven i na nejdrsnější zacházení.

Cena 8.990 Kč

Dogtra EF-3000 Gold

Elektronický ohradník Dogtra eF-3000 Gold americké výroby je exkluzivní zařízení, které bude dlouhá léta bezproblémově sloužit a chránit tak Vašeho psa. Doporučujeme jej těm nejnáročnějším uživatelům, kteří chtějí to nejlepší.

Neviditelný plot Dogtra je určen převážně na odolnější plemena, ale je vhodný již od 10 kg, díky nastavitelné síle impulzu v 5ti úrovních. Lze jej použít i na ty největší psy. Pokud se pes začně přibližovat k zakázané oblasti ohraničené drátem, je napřed varován vibracemi (volitelně) a pokud pokračuje dál, následuje výchovný impulz. Váš pes se to velice rychle naučí a během několika dnů je po problémech s utíkáním.

Ohradník Dogtra nabízí exkluzivní funkce - jako jediný využívá vibrace jako varování. Je to velká výhoda, pokud máte více, než jednoho psa - nemate ostatní. Také je to pro psa nepohodlné a nezdržuje se zbytečně ve výstražné zóně, čímž by vybíjel baterii. Pokud se tak stane, nebo máte například menší pozemek, je možné tuto varovnou zónu vypnout!

Přijímač je na dobíjecí Lithium-Polymerový akumulátor o kapacitě 300mAh. Jeho nabití trvá cca 2 hodiny a vydrží v provozu okolo 10ti dnů. Jeho životnost je 4-7 let a výměnu zvládne i méně zkušený uživatel. Vysílací základna je napájena ze sítě.

Pro jaké psy je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

Pro malé psy Pro velké psy Pro větší psy
Kde koupit Zpět na přehled produktů

Výhody produktu

  • plně vodotěsný a ponořitelný přijímač
  • dobíjecí přijímač
  • možnost vypnout výstražnou zónu
  • 5 úrovní impulsu
  • odolný přijímač
  • vibrace

Nevýhody produktu

  • vyšší cena
Největší
na trhu
Showroom
v Praze
Rychlá
doprava
Produkty
skladem
E-shop

Máte zájem o elektronický ohradník?

Největší showroom v ČR

Navštivte jedinou specializovanou prodejnu elektronických výcvikových pomůcek. Všechno zboží Vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem. I při nákupu na prodejně máte 1 měsíc zkušební dobu, během které je možné obojek bezplatně vrátit či vyměnit.

Kontaktní údaje

Obchodní náměstí 1590/4, Praha, 143 00

Autobus: Obchodní náměstí - 139, 165, 173, 341

Tram: Nádraží modřany - 3, 17

Vlak: Praha - Modřany zastávka

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: +420 216 216 106

Po - Pá: 900 - 1800
So - Ne: Zavřeno